Gjashtë talentët e ardhshëm të Barcelonës

Ronald Koeman ka një reputacion si trajner që sjell risi dhe iu jep të rinjve hapësirë në futboll Trajneri holandez ka ndihmuar në fillimin e karrierës emra të njohur si Zlatan Ibrahimovic, Juan Mata, Virgil van Dijk dhe Sadio Mane Por kush po përfiton te Barcelona nga idetë e tij