Odbojkaški klub Karađorđe je prvim timskim sastankom počeo sa pripremama za novu sezonu. Tom prilikom predstavnici uprave i stručnog štaba obratili su se okupljenim igračima i izložili planove i ambicije za naredni period. Pogledajte kako je to izgledalo i šta su imali da kažu "voždovi".